Producenci
Mikrotik Punkt dostępowy 2.4/5 GHz 5GbE RB962UiGS-5HacT2HnT
Opis
hAP ac to nasze najbardziej uniwersalne urządzenie bezprzewodowe do domu lub biura. Jest to urządzenie dwuzakresowe z portami gigabitowymi, które pozwalają w pełni wykorzystać zalety prędkości technologii 802.11ac, zachowując jednocześnie kompatybilność ze starszymi urządzeniami w trybach 2GHz 802.11 b/g/n i 5GHz a/n.
Inne przydatne funkcje to port USB do podłączenia dodatkowej pamięci masowej lub modemu 3G/4G, wyjście PoE na ostatnim porcie Ethernet, do zasilania innych urządzeń RouterBOARD bez konieczności stosowania dodatkowego zasilacza oraz gniazdo SFP, do podłączenia aktywnych lub pasywnych optycznych modułów sieciowych.
RB962UiGS-5HacT2HnT (International) obsługuje zakres 2412-2484MHz i 5150MHz-5875MHz (Konkretny zakres częstotliwości może być ograniczony przez przepisy danego kraju).
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 5 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x SFP |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Zasilanie |
|
| Kolor | Niebieski |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 114 x 137 x 29 mm |
| Pozostałe parametry |
|