Producenci
Mikrotik Punkt dostępowy 2.4/5 GHz 5GbE RBD52G-5HacD2HnD-TC
Opis
hAP ac to punkt dostępowy Dual-concurrent, który zapewnia pokrycie Wifi dla częstotliwości 2,4 GHz i 5 GHz w tym samym czasie. Pięć portów Ethernet 10/100/1000 zapewnia gigabitowe połączenia dla urządzeń przewodowych, USB może być używane do zewnętrznej pamięci masowej lub modemu 4G/LTE, a urządzenie obsługuje sprzętową akcelerację IPsec.
Uniwersalna obudowa o nowej konstrukcji umożliwia ustawienie urządzenia w pozycji poziomej (desktop) lub pionowej (tower). W zestawie znajduje się zestaw do montażu na ścianie.
hAP ac (International) obsługuje zakres 2412-2484MHz i 5150MHz-5875MHz (konkretny zakres częstotliwości może być ograniczony przez przepisy danego kraju).
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 5 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Zasilanie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 34 x 119 x 98 mm |
| Pozostałe parametry |
|