Producenci
Mikrotik Punkt dostępowy 2.4GHz 1FE RBmAPL-2nD
Opis
mAP lite to nasz najmniejszy bezprzewodowy punkt dostępowy. Jest niewiele większy od pudełka zapałek. Możesz go zabrać ze sobą wszędzie: użyj jako routera podróżnego, aby rozszerzyć hotelowy Internet na wszystkie swoje urządzenia, lub jako urządzenia klienckiego, aby poprawić zasięg sygnału laptopa. Malutki mAP lite będzie zawsze z Tobą. Może również służyć jako proste narzędzie konfiguracyjne dla serwerów, jeśli nie ma ethernetu w urządzeniu mobilnym.
Dane techniczne
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Zasilanie |
|
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 48 x 49 x 11 mm |
| Pozostałe parametry |
|