Producenci
Mikrotik Punkt dostępu 2.4 GHz 5FE RB951Ui-2HnD
Opis
RB951Ui-2HnD to bezprzewodowy punkt dostępowy SOHO z procesorem Atheros nowej generacji i większą mocą obliczeniową. Posiada pięć portów Ethernet, jeden port USB 2.0 i bezprzewodowy AP wysokiej mocy 2,4 GHz 802.11b/g/n z wbudowanymi antenami.
Posiada procesor 600 MHz, 128 MB pamięci RAM i funkcję wyjścia PoE dla portu 5 - może zasilać inne urządzenia obsługujące PoE o takim samym napięciu, jakie jest przyłożone do urządzenia. Maksymalne obciążenie portu to 500mA.
Opakowanie zawiera RouterBOARD 951Ui-2HnD w plastikowej obudowie i zasilacz.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 5 x 10/100 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 Type A |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 113 x 138 x 29 mm |
| Pozostałe parametry |
|