Producenci
Mikrotik Router AC xDSL RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN
Opis
Seria RB4011 niesamowicie wydajne routery z dziesięcioma portami Gigabit, interfejsem SFP+ 10Gbps i akceleracją sprzętową IPsec.
RB4011 wykorzystuje czterordzeniowy procesor Cortex A15, taki sam jak w naszej jednostce RB1100AHx4 klasy operatorskiej. Urządzenie jest wyposażone w 1 GB pamięci RAM, może zapewnić wyjście PoE na porcie #10 i jest wyposażone w kompaktową i profesjonalnie wyglądającą solidną metalową obudowę w matowej czerni.
RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN (model WiFi) to dwuzakresowa, czterołańcuchowa jednostka z obsługiwaną szybkością transmisji danych do 1733 Mb/s w 5 GHz. W przypadku starszych urządzeń jednostka ma również kartę bezprzewodową z podwójnym łańcuchem 2 GHz zainstalowaną w gnieździe miniPCI-e.
Obsługuje zakresy 2412-2484 MHz i 5150 MHz-5875 MHz (Określony zakres częstotliwości może być ograniczony przepisami krajowymi). Uwaga: pasywny przetwornik cyfrowo-analogowy (MikroTik S+DA0001/S+DA0003) nie jest obsługiwany.
Dane techniczne
| Model | RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x Serial port (RJ-45 ) |
| Porty we/wy | 10 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x 10Gbit SFP/SFP+ |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zysk anteny | 3 dBi |
| Zasilanie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 228 x 120 x 30 mm |
| Pozostałe parametry |
|