Mitsu Zasilacz ASUS 19V 2.37A ZM/AS19237E
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
71.10
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Mitsu
Kod produktu: 1_659812
Opis
Zasilacz do ASUS 19V 2.37A ZM/AS19237E
Jakość przede wszystkim:
W komplecie znajduje się przewód zasilający, karta gwarancyjna oraz instrukcja obsługi.
Jak dobrać odpowiedni zasilacz?
  • Napięcie V (wolty) zasilacza powinno się zgadzać z wartością podaną nalaptopie
  • Moc W (waty) to wynik przemnożenia napięcia i prądu
Dane techniczne
Przeznaczenie sieciowy
Napięcie wyjściowe 19 V
Prąd wyjściowy (maks.) 2.37 A
Moc zasilacza 45 W
Wtyczka 4,0 - 1,35 mm