Mitsu Zasilacz ASUS 19V 3.42A ZM/AS19342E
Cena regularna:
77.00
Producent: Mitsu
Kod produktu: 1_659814
Opis
Zasilacz do ASUS 19V 3.42A ZM/AS19342E
Przeznaczenie sieciowy
Napięcie wyjściowe 19 V
Prąd wyjściowy (maks.) 3.42 A
Moc zasilacza 65 W
Wtyczka 4,0 - 1,35 mm