Mitsu Zasilacz DELL 19.5V 3.34A ZM/DEL195334C
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
80.30
Producent: Mitsu
Kod produktu: 1_659906
Opis
JAKOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM
  • W komplecie znajduje się przewód zasilający, karta gwarancyjna oraz instrukcja obsługi.
Jak dobrać odpowiedni zasilacz?
  • Napięcie V (wolty) zasilacza powinno się zgadzać z wartością podaną na laptopie
  • Moc W (waty) to wynik przemnożenia napięcia i prądu
Dane techniczne
Przeznaczenie sieciowy
Napięcie wyjściowe 19.5 V
Prąd wyjściowy (maks.) 3.34 A
Moc zasilacza 65 W
Wtyczka 4,5 - 3,0 mm