Mitsu Zasilacz DELL 19.5V 4.62A ZM/DEL195462
Cena regularna:
106.50
Producent: Mitsu
Kod produktu: 1_659910
Przeznaczenie sieciowy
Napięcie wyjściowe 19.5 V
Prąd wyjściowy (maks.) 4.62 A
Moc zasilacza 90 W
Wtyczka 7,4 - 5,0 mm