Mitsu Zasilacz DELL 19.5V 4.62A ZM/DEL195462C
Cena regularna:
103.40
Producent: Mitsu
Kod produktu: 1_659907
Przeznaczenie sieciowy
Napięcie wyjściowe 19.5 V
Prąd wyjściowy (maks.) 4.62 A
Moc zasilacza 90 W
Wtyczka 4,0 - 1,7 mm