Mitsu Zasilacz FUJITSU MAXDATA 20V 3.25A ZM/LIT20325
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
77.00
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Mitsu
Kod produktu: 1_660075
Opis
Zasilacz do FUJITSU; MAXDATA 20V 3.25A ZM/LIT20325
Jakość przede wszystkim:
W komplecie znajduje się przewód zasilający, karta gwarancyjna oraz instrukcja obsługi.
Jak dobrać odpowiedni zasilacz?
  • Napięcie V (wolty) zasilacza powinno się zgadzać z wartością podaną nalaptopie
  • Moc W (waty) to wynik przemnożenia napięcia i prądu
Dane techniczne
Przeznaczenie sieciowy
Napięcie wyjściowe 20 V
Prąd wyjściowy (maks.) 3.25 A
Moc zasilacza 65 W
Wtyczka 5,5 - 2,5 mm