Mitsu Zasilacz HP 19.5V 2.31A ZM/HP195231
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
75.30
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Mitsu
Kod produktu: 1_659963
Opis
JAKOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM
Dane techniczne
Przeznaczenie sieciowy
Napięcie wyjściowe 19.5 V
Prąd wyjściowy (maks.) 2.31 A
Moc zasilacza 45 W
Wtyczka 4,5 - 3,0 mm