Mitsu Zasilacz HP 19.5V 3.33A ZM/HP195333
Cena regularna:
77.00
Producent: Mitsu
Kod produktu: 1_659964
Przeznaczenie sieciowy
Napięcie wyjściowe 19.5 V
Prąd wyjściowy (maks.) 3.33 A
Moc zasilacza 65 W
Wtyczka 4,8 - 1,7 mm