Mitsu Zasilacz HP 19.5V 3.33A ZM/HP195333P
Cena regularna:
80.30
Producent: Mitsu
Kod produktu: 1_659960
Przeznaczenie sieciowy
Napięcie wyjściowe 19.5 V
Prąd wyjściowy (maks.) 3.33 A
Moc zasilacza 65 W
Wtyczka 4,5 - 3,0 mm