Mitsu Zasilacz LENOVO 20V 2.25A ZM/LEN20225
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
71.10
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Mitsu
Kod produktu: 1_659968
Opis
JAKOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM
Dane techniczne
Przeznaczenie sieciowy
Napięcie wyjściowe 20 V
Prąd wyjściowy (maks.) 2.5 A
Moc zasilacza 45 W
Wtyczka 4,0 - 1,7 mm