Mitsu Zasilacz LENOVO 20V 2.25A ZM/LEN20225Y
Cena regularna:
77.00
Producent: Mitsu
Kod produktu: 1_659966
Przeznaczenie sieciowy
Napięcie wyjściowe 20 V
Prąd wyjściowy (maks.) 2.25 A
Moc zasilacza 45 W
Wtyczka 11,0 - 4,5 mm