Mitsu Zasilacz LENOVO 20V 3.25A ZM/LEN20325Y
Cena regularna:
80.30
Producent: Mitsu
Kod produktu: 1_659994
Przeznaczenie sieciowy
Napięcie wyjściowe 20 V
Prąd wyjściowy (maks.) 3.25 A
Moc zasilacza 65 W
Wtyczka 11,0 - 4,5 mm