Mitsu Zasilacz SAMSUNG 19V 3.16A ZM/SAM19316
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
77.00
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Mitsu
Kod produktu: 1_660078
Opis
Zasilacz do SAMSUNG 19V 3.16A ZM/SAM19316
Jakość przede wszystkim:
W komplecie znajduje się przewód zasilający, karta gwarancyjna oraz instrukcja obsługi.
Jak dobrać odpowiedni zasilacz?
  • Napięcie V (wolty) zasilacza powinno się zgadzać z wartością podaną nalaptopie
  • Moc W (waty) to wynik przemnożenia napięcia i prądu
Dane techniczne
Przeznaczenie sieciowy
Napięcie wyjściowe 19 V
Prąd wyjściowy (maks.) 3.16 A
Moc zasilacza 60 W
Wtyczka 5,5 - 3,0 mm
Wtyczka
  • Średnica zewnętrzna: 5.5 mm
  • Średnica wewnętrzna: 3.0 mm
  • Długość: 9 mm