Mitsu Zasilacz SAMSUNG 19V 3.16A ZM/SAM19316C
Cena regularna:
77.00
Producent: Mitsu
Kod produktu: 1_660138
Opis
Zasilacz do SAMSUNG 19V 3.16A ZM/SAM19316C
Przeznaczenie sieciowy
Napięcie wyjściowe 19 V
Prąd wyjściowy (maks.) 3.16 A
Moc zasilacza 60 W
Wtyczka 3,0 - 1,1 mm