Mitsu Zasilacz SONY 19.5V 3.9A ZM/SON19539
Cena regularna:
98.80
Producent: Mitsu
Kod produktu: 1_660142
Opis
Zasilacz do SONY 19.5V 3.9A ZM/SON19539
Przeznaczenie sieciowy
Napięcie wyjściowe 19.5 V
Prąd wyjściowy (maks.) 3.9 A
Moc zasilacza 75 W
Wtyczka 6,5 - 4,4 mm