Mitsu Zasilacz ZM/ACE19342C ACER 19V 3.42A
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
77.00
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Mitsu
Kod produktu: 1_659813
Opis
JAKOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM
W komplecie znajduje się przewód zasilający, karta gwarancyjna oraz instrukcja obsługi.
Jak dobrać odpowiedni zasilacz?
  • Napięcie V (wolty) zasilacza powinno się zgadzać z wartością podaną na  laptopie
  • Moc W (waty) to wynik przemnożenia napięcia i prądu
Dane techniczne
Przeznaczenie sieciowy
Napięcie wyjściowe 19 V
Prąd wyjściowy (maks.) 3.42 A
Moc zasilacza 65 W
Wtyczka 3,0 - 1,1 mm