Mitsu Zasilacz ZM/AS19342P ASUS 19V 3.42A
Cena regularna:
80.30
Producent: Mitsu
Kod produktu: 1_659845
Przeznaczenie sieciowy
Napięcie wyjściowe 19 V
Prąd wyjściowy (maks.) 3.42 A
Moc zasilacza 65 W
Wtyczka 4,5 - 3,0 mm