Producenci
Monitor ACER 27' ED270Xbiipx
Opis
Monitor dla graczy Acer ED270XBIIPX Curved
Zachwycający design oraz niezwykle bogata funkcjonalność to czyni z monitora Acer ED270XBIIPX Curved narzędzie, dzięki któremu odkryjesz gaming na nowo. Solidna konstrukcja połączona z panelem VA FullHD oferuje najlepsze doznania z gry w każdym calu. Bogate kolory, najdrobniejsze szczegóły i niezwykle szybki czas reakcji to cechy, dzięki którym odniesiesz sukces na wirtualnych polach bitwy.
Aktywność
Gdy tempo akcji przyspiesza, liczy się precyzja. Dzięki odświeżaniu na poziomie 240 Hz, płynnemu obrazowi z szybkim renderowaniem klatek i niskiemu opóźnieniu sygnału wejściowego będziesz szybciej podejmować właściwe decyzje.
Błyskawiczny czas reakcji
Podziwiaj wyraźny i nierozmywający się obraz nawet przy wartkiej akcji w trybie Visual Response Boost z czasem reakcji 1ms. Szybki czas reakcji sprawia, że obrazy są wyraźniejsze, gdy szybko poruszają się po ekranie, co zapewnia bardziej realistyczne wrażenia.
Perfekcyjna synchronizacja
Funkcja Adaptive-Sync pozwala zapomnieć o zacinającej się rozgrywce i problemach z wyświetlaniem klatek dzięki nieskazitelnej wydajności przy niemal każdej szybkości odtwarzania klatek. Dzięki tej technologii częstotliwość odświeżania monitora jest zsynchronizowana z klatkami renderowanymi przez kartę graficzną, co przekłada się na dynamiczną częstotliwość odświeżania. Wynikiem tego jest mniejsze opóźnienie wejściowe i zmniejszenie lub całkowite wyeliminowanie zacinania się rozgrywki.
Intuicyjna zmiana ustawień
Koniec regulacji za pomocą przycisków. Teraz możesz z łatwością dostosować ustawienia monitora za pomocą łatwego w obsłudze oprogramowania Acer Display Widget. Skorzystaj z zaprogramowanych opcji, aby wybrać optymalny tryb wyświetlania pod kątem bieżącego zastosowania monitora. Poszczególne tryby można przypisać do określonych aplikacji. W przypadku przełączania aplikacji określone ustawienia kolorów będą automatycznie zmieniane.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.31 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Zakrzywienie ekranu | 1800 R |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | CE |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Pobór mocy | 30 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 466 mm |
| Szerokość | 625 mm |
| Głębokość z podstawą | 196 mm |
| Waga z podstawą | 5.5 kg |