Producenci
Motorola Krótkofalówki PMR TLKR T42 potrójne
Opis
Dane techniczne
| Liczba odbiorników w zestawie | 3 |
| Częstotliwość | 446 MHz (PMR) |
| Liczba kanałów | 16 |
| Skanowanie | Tak |
| Nasłuch | Tak |
| Wskaźnik naładowania baterii | Nie |
| Funkcje specjalne |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Niebieski |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Zielony |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Wymiary | 4,8 x 13,6 x 2,7 cm |
| Waga | 79 g |
| Pozostałe parametry | Moc nadajnika Tx: 500 mW |