Producenci
Motorola Krótkofalowki T42 QUAD
Opis
Radiotelefony TALKABOUT T42 to idealne rozwiązanie, aby pozostać w kontakcie w domu i poza nim pod namiotem, na wycieczce, na plaży lub w ogrodzie. Dzięki intuicyjnemu parowaniu konfiguracja jest łatwa, a po chwili możesz rozmawiać ze znajomymi i rodziną.
Dane techniczne
| Liczba odbiorników w zestawie | 4 |
| Częstotliwość | 446 MHz (PMR) |
| Liczba kanałów | 16 |
| Zasięg | 4 km |
| Skanowanie | Tak |
| Nasłuch | Tak |
| Wskaźnik naładowania baterii | Tak |
| Funkcje specjalne |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | wymiar jednj sztuki: 4,8 x 13,6 x 2,7 cm |
| Waga | 79 g |
| Pozostałe parametry | Moc nadajnika Tx: 500 mW |