Producenci
Motorola Smartfon Edge 50 ULTRA 16GB/1TB Darkest Spruce(Czarny)
Opis
Kreatywność trzech aparatów
Wspaniałe portrety, spektakularne szerokie ujęcia, szczegółowe zbliżenia, kinowe filmy wszystko to dzięki wszechstronnemu systemowi trzech aparatów.
Jaśniejszy i szerszy horyzont
Uchwyć szerszy widok, rozszerzając kadr w rozdzielczości 50 Mpx za pomocą obiektywu ultraszerokokątnego.
Zobacz się wyraźnie
Czułość w słabym oświetleniu pozwala na wykonywanie zdjęć selfie w każdym świetle i w każdym otoczeniu. Możesz również nagrywać w wysokiej rozdzielczości jednocześnie aparatem tylnym i do selfie, aby Twoja reakcja stała się częścią akcji.
Dane techniczne
| Model | Edge 50 ULTRA |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | HSPA |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | Bluetooth |
| Transmisja danych | HSDPA |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | WAP |
| Transmisja danych | HSUPA |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 1700 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 3500 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1700 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 3700 MHz |
| Obsługa 5G | Tak |
| Przekątna ekranu | 6,7'' |
| Rozdzielczość | 2712 x 1220 |
| System operacyjny | Android 14 |
| Procesor | Octa Core |
| Taktowanie procesora | 3 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Snapdragon 8s Gen 3 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 1 TB |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 4500 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 50 Mpix |
| Aparat - Tył | 50 Mpix |
| Aparat - Tył 2 | 50 Mpix |
| Aparat - Tył 3 | 64 Mpix |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Komunikacja bezprzewodowa | LTE |
| Komunikacja bezprzewodowa | 5G |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 161.09 mm |
| Szerokość | 72.38 mm |
| Głębokość | 8.59 mm |
| Waga | 197 g |
| Pozostałe parametry | Czujniki
|