Producenci
Motorola Smartfon Edge 50 neo 12/512 Pantone Grisaille
Opis
Smartfon Motorola Edge 50 Neo
Wyjątkowa elegancja. Wyjątkowa trwałość.
Połączenie stylu i ochrony
Etui zaprojektowane do motorola edge 50 neo są lekkie i trwałe oraz doskonale chronią przed skutkami upadków i zarysowaniami. Etui są idealnie dopasowane do koloru urządzenia, dzięki czemu styl i dodatkowa ochrona idą w parze.
Ostry i żywy obraz
Kompaktowy wyświetlacz pOLED o przekątnej 6,36 cala i częstotliwości odświeżania 120 Hz pozwala cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie3. Rozdzielczość Super HD (1220p) zapewnia zawsze wyraźny, żywy obraz z ostrzejszymi szczegółami i mniejszą widocznością pikseli.
Trwałość baterii jest wydłużona dzięki zastosowaniu technologii LTPO dopasowującej częstotliwość odświeżania do rodzaju wyświetlanych treści.
Zawsze włączony wyświetlacz
Sprawdzaj ważne informacje na zawsze włączonym wyświetlaczu (Always On Display, AOD). Możesz dopasować widok AOD do motywu ekranu blokady, aby wszystko zsynchronizować.
Innowacje, których nieustannie przybywa
Dzięki pięciu aktualizacjom systemu operacyjnego Android masz dostęp do jego najnowszych funkcji, regularnych ulepszeń funkcji już istniejących oraz przyszłych innowacji opartych na sztucznej inteligencji..
Mnóstwo miejsca
Pamięć 512 GB7 zapewni masę miejsca na seriale, filmy, muzykę, aplikacje i gry. Gdy potrzebujesz dodatkowej szybkości, funkcja rozszerzenia RAM tymczasowo zamienia pamięć masową w wirtualną pamięć RAM8.
Dane techniczne
| Model | Edge 50 Neo |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | HSDPA |
| Transmisja danych | HSPA |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | HSUPA |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 1700 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1700 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Obsługa 5G | Tak |
| Przekątna ekranu | 6,4'' |
| Rozdzielczość | 2670 x 1220 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
Technologia wyświetlacza:
Certyfikaty wyświetlacza:
|
| System operacyjny | Android 14 |
| Procesor | Octa Core |
| Taktowanie procesora | 2.5 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | MediaTek Dimensity 7300 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 512 GB |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 4310 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 32 Mpix |
| Aparat - Tył | 50 Mpix |
| Aparat - Tył 2 | 13 Mpix |
| Aparat - Tył 3 | 10 Mpix |
| Szczegółowe dane aparatu | Tylny aparat główny
Oprogramowanie tylnego aparatu
Aparat z moto ai:
Edycja w Zdjęciach Google:
Tylny aparat nagrywanie wideo:
Tylny obiektyw ultraszerokokątny/aparat makro:
Oprogramowanie wideo tylnego aparatu
Aparat z moto ai:
Przedni aparat nagrywanie wideo:
Tryby:
Aparat z moto ai:
Metody fotografowania:
Tryby:
Aparat z moto ai:
|
| Karta SIM | Nano |
| Karta SIM | eSIM |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | 5 GHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | 5G |
| Komunikacja bezprzewodowa | LTE |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Stalowy |
| Wysokość | 154.1 mm |
| Szerokość | 71.2 mm |
| Głębokość | 8.1 mm |
| Waga | 171 g |