Producenci
Motorola Smartfon moto g35 5G 8/128GB GrayStone
Opis
moto g35 5G
Jeszcze lepszy widok
Oglądaj wyraźne i żywe obrazy nawet na dworze w słoneczne dni - funkcja wzmocnienia kolorów wyświetlacza poprawia widoczność ekranu i jakość kolorów. Ciemne obszary wydają się jaśniejsze, a kolory bardziej nasycone, dzięki czemu wszystko na ekranie jest lepiej widoczne.
Uchwyć każdy szczegół
Rób zachwycające zdjęcia nawet w słabym oświetleniu lub nagrywaj wideo w 4K aparatem 50 Mpx z technologią Quad Pixel, aby każda uwieczniona chwila prezentowała się doskonale.
Znakomite zdjęcia w każdym oświetleniu
Aparatem 50 Mpx z technologią Quad Pixel zarejestrujesz niesamowite zdjęcia, a 4-krotnie większa światłoczułość gwarantuje, że będą wyraźne niezależnie od tego, czy zrobisz je w dzień, czy w nocy.
Uchwyć wszystko
Ultraszerokokątny obiektyw 8 Mpx gwarantuje, że nie przegapisz żadnego szczegółu, a na zdjęciu znajdzie się dokładnie to, co widzisz w naturze.
Pokaż się z najlepszej strony
Pokaż swoje prawdziwe ja na każdym zdjęciu zrobionym aparatem do selfie 16 Mpx. Funkcja retuszowania twarzy automatycznie usunie zmarszczki i przebarwienia.
Edycja bez wysiłku
Zdjęcia Google to miejsce na wszystkie Twoje zdjęcia i filmy. Tworzenie kopii i porządkowanie przebiega automatycznie, więc można je z łatwością wyświetlać, edytować i udostępniać na dowolnym urządzeniu.
Niewiarygodna szybkość 5G
8-rdzeniowy procesor pozwala maksymalnie wykorzystać możliwości błyskawicznych sieci 5G. Nie martw się już o miejsce na przechowywanie zdjęć, filmów, muzyki, aplikacji i gier dzięki 128 GB pamięci wewnętrznej.
Nieprzerwane zasilanie
Bateria o pojemności 5000 mAh zapewnia wiele godzin pracy i zabawy. Kłopoty z zasilaniem nie przerwą Ci przyjemnych chwil.
Łatwe odblokowanie
Aby natychmiast uzyskać dostęp do telefonu, wystarczy spojrzeć w obiektyw przedniego aparatu lub użyć czytnika linii papilarnych.
Moto Secure
Chroń najbardziej wrażliwe aplikacje i multimedia, i ciesz się poczuciem bezpieczeństwa.
Family Space
Ustawiaj limity czasu przed ekranem, kontroluj dostęp do aplikacji i twórz wiele profili, aby dzieci mogły się uczyć i bawić.
Dane techniczne
| Model | moto g35 5G |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | HSUPA |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Transmisja danych | Bluetooth |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | HSDPA |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | HSPA |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 1700 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 3700 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 3500 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Obsługa 5G | Tak |
| Przekątna ekranu | 6,72" |
| Rozdzielczość | 2400 x 1080 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| System operacyjny | Android 14 |
| Procesor | Octa Core |
| Pozostałe informacje o procesorze | UNISOC T760 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128 GB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly (bateria wewnętrzna) |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 16 Mpix |
| Aparat - Tył | 50 Mpix |
| Aparat - Tył 2 | 8 Mpix |
| Szczegółowe dane aparatu | Parametry przedniego aparatu:
|
| Karta SIM | Nano |
| Karta SIM | eSIM |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Komunikacja bezprzewodowa | 5 GHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | LTE |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | UMTS |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | 5G |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 166.07 mm |
| Szerokość | 75.98 mm |
| Głębokość | 7.79 mm |
| Waga | 188 g |
| Pozostałe parametry |
|