Producenci
Motorola Smartfon moto g85 5G 8/256GB B2B Gadet grey
Opis
moto g85 5G
Zaprojektowany by zachwycać.
Przedstawiamy moto g85 5G, pierwszy smartfon moto g z naszym przełomowym wyświetlaczem Endless Edge. Harmonijne połączenie części przedniej i tylnej sprawia, że komfortowo leży w dłoni i pięknie się prezentuje. Oglądaj filmy i seriale na kinowym ekranie 6,67" z wielowymiarowym dźwiękiem Dolby Atmos. Rób doskonale wyraźne zdjęcia i płynne filmy systemem aparatów 50 Mpx z optyczną stabilizacją obrazu (OIS). Energię na cały dzień zapewni Ci kilkanaście minut ładowania TurboPower 30. Korzystaj z takich właśnie innowacyjnych funkcji, a także wydajności nowej generacji udoskonalonej dźięki funkcji rozszerzenia RAM. Nowa moto g85 G5 to doskonałe połączenie komfortu i designu.
Dane techniczne
| Model | moto g85 5G |
| Transmisja danych | HSUPA |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | Bluetooth |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | HSDPA |
| Transmisja danych | HSPA |
| Transmisja danych | EDGE |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 3500 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 3700 MHz |
| Obsługa 5G | Tak |
| Przekątna ekranu | 6,67'' |
| Rozdzielczość | 2400 x 1080 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| System operacyjny | Android 14 |
| Procesor | Octa Core |
| Taktowanie procesora | 2.3 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Snapdragon 6s Gen 3, Adreno 619 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256 GB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly (bateria wewnętrzna) |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 32 Mpix |
| Aparat - Tył | 50 Mpix |
| Aparat - Tył 2 | 8 Mpix |
| Szczegółowe dane aparatu | Przedni aparat:
Główny tylny aparat:
Aparat 2:
|
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | LTE |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | UMTS |
| Komunikacja bezprzewodowa | 5G |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Komunikacja bezprzewodowa | 5 GHz |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 161.91 mm |
| Szerokość | 73.06 mm |
| Głębokość | 7.59 mm |
| Waga | 173 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Video |