Producenci
Mysz bezprzewodowa optyczna DEFENDER MM-605 RF 1200dpi 3P, czerwona
Opis
Mysz bezprzewodowa optyczna DEFENDER MM-605 RF 1200dpi 3P, czerwona
Dane techniczne
| Model | MM-605 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 2 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 1200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1200 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Kolor | Czerwony |
| Wymiary | Rozmiary produktu (bez opakowania) 6.3 x 4.0 x 10.0 cm |
| Waga | 0.09 kg |
| Pozostałe parametry |
|