Producenci
NATEC Głośniki 2.0 Genesis Helium 200
Opis
KLASYKA Z CHARAKTEREM
Wielu graczy docenia klasyczny design z odrobiną gamingowej zadziorności widoczną w wykończeniu i akcentach peryferiów. Genesis Helium 200 to klasyczna bryła prostopadłościanu okraszona stylową carbonowa fakturą oraz akcentami stalowymi i czerwienią charakterystyczna dla Genesis. W efekcie gracz otrzymuje elegancki i uniwersalny sprzęt pasujący do każdego pokoju gracza.
NAGŁOŚNIJ SWOJE ZWYCIĘSTWA
Każdy z głośników Helium 200 to drewniana konstrukcja wyposażona w 3 calowy głośnik niskotonowy oraz aktywny tweeter. Gwarantuje to świetną jakość nie tylko średnich tonów, ale przede wszystkim basu. Uzyskana charakterystyka dźwięku sprawdzi się zarówno podczas emocjonującej rozgrywki jak i przy słuchaniu ulubionej muzyki. Moc generowana przez głośniki to solidne 20 W.
WYGODA UŻYTKOWANIA
Sterowanie głośnością oraz włącznikiem on/off odbywa się za pomocą wygodnego w użyciu potencjometru. Dodatkowo gracz może do głośników podłączyć słuchawki i mikrofon, dzięki specjalnym wejściom pod potencjometrem. Pozwala to wygodnie przełączyć się na słuchawki, kiedy mamy tylko na to ochotę.
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 70 dB |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Kolor | Czerwony |
| Kolor | Czarny |