Producenci
NATEC Głośniki 2.0 Panther 6W RMS czarne
Opis
Głośniki 2.0 Panther 6W RMS czarne
KLASYCZNY DESIGN
- Drewniana obudowa i klasyczny design, optymalna moc oraz świetna jakość oferowanego dźwięku, to cechy charakterystyczne zestawu głośników Natec Panther.
- Niezawodne i eleganckie urządzenie audio, które doskonale sprawdzi się na każdym biurku.
JAKOŚĆ I BOGACTWO DŹWIĘKÓW
- Głośniki Panther to przede wszystkim jakość i bogactwo dźwięków.
- Zastosowanie dużych 52 mm przetworników w połączeniu z łączną mocą 6 W i drewnianą obudową (MDF) oraz zastosowaniem otworu bass reflex, gwarantuje wysoką jakość odtwarzanej muzyki.
PEŁEN KOMFORT I WYTRZYMAŁOŚĆ
- Metalowa osłona chroni głośnik przed przypadkowym uszkodzeniem.
- Podstawą głośnika są materiałowe nóżki EVA, które zapewniają stabilność oraz chronią powierzchnię, na której stoją.
- Stanowią świetne uzupełnienie biurka w pracy jak i w domu. Długość przewodu to 150 cm pozwala to na wygodne rozłożenie głośników w przestrzeni.
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 60 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 85 x 150 x 76 mm |