Producenci
NATEC Mysz laserowa Hawk 1000 DPI czarna
Opis
Mysz laserowa Natec Hawk 1000 DPI czarna
Mysz Natec Hawk wyposażona jest w sensor laserowy o rozdzielczości 1000 DPI, który pozwala na precyzyjne ruchy praktycznie na każdej powierzchni.
Teflonowe ślizgacze sprawiają, że mysz porusza się płynniej i nie wydaje nieprzyjemnych odgłosów znanych z urządzeń niższej jakości, nawet, gdy jest używana bezpośrednio na blacie biurka.
Dane techniczne
| Model | Hawk |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Laserowy |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 33 x 57 x 112 mm |
| Waga | 72 g |