Producenci
NATEC Słuchawki Bear 2 z mikrofonem czarne
Opis
ZESTAW SŁUCHAWKOWY NATEC BEAR 2
Natec Bear 2 to uniwersalne, lekkie słuchawki stereo. Zastosowane w słuchawkach ferrytowe przetworniki zapewniają wysoką jakość dźwięku, a obrotowy mikrofon dookólny rejestruje każde słowo użytkownika, bez zbędnych szumów.
Wykonane z weluru wygodne nauszniki są przyjemne w dotyku i pozwalają skórze oddychać. Dodatkowo komfort użytkowania zwiększa elastyczny pałąk, a przewód w tekstylnym oplocie gwarantuje wytrzymałość i długi czas użytkowania.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Kolor | Czarny |