Producenci
NATEC Słuchawki dla graczy Fury Wildcat
Opis
ZYSKAJ PRZEWAGĘ W SŁUCHAWKACH FURY
Nieważne czy grasz w grę typu FPS czy też w MMO, ważny jest niezakłócony przekaz i odbiór dźwięku. Dobra komunikacja z partnerami pozwala na osiąganie lepszych wyników zespołowych, a dobrej jakości dźwięk daje przewagę i pozwala szybko zareagować na kolejny ruch przeciwnika. To wszystko zyskasz dzięki słuchawkom Fury.
WILDCAT
Słuchawki dla graczy Fury Wildcat oferują dobre połączenie dźwięku dobrej jakości z czułym mikrofonem oraz rozwiązaniami zwiększającymi komfort. Za odpowiedniej jakości dźwięk odpowiadają dynamiczne głośniki (dynamika 105 dB, impedancja 32 Ohm) stereo, które, w połączeniu z czułym mikrofonem, zapewniają każdemu graczowi przewagę niezbędną do odnoszenia kolejnych zwycięstw.
WYGODA ZWYCIĘZCY
Słuchawki Fury gwarantują optymalną wygodę rozgrywki dzięki miękkim i dużym padom nauszników, które zostały pokryte ekoskórą. Dodatkowo możemy dopasować ustawienia mikrofonu do naszych indywidualnych potrzeb.
Wysokiej jakości, długi na 2 m przewód zapewnia nie tylko wygodę użytkowania, ale również wydłuża żywotność zestawu słuchawkowego.
FURY WILDCAT NA POLU BITWY
Nieważne czy grasz w grę typu FPS czy też w MMO, ważny jest niezakłócony przekaz i odbiór dźwięku.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 200 g |
| Akcesoria w zestawie | - Zestaw słuchawkowy do gier |
| Pozostałe parametry | Wymagania systemowe: |