Producenci
NEC Głośniki Speaker SP-RM3a
Opis
Aktywne głośniki stereo high-end
Zamontowane z tyłu głośniki NEC SP-RM3a zapewniają doskonały dźwięk podczas wideokonferencji lub instalacji Digital Signage.
- Zoptymalizowany pod kątem współpracy wideo i aplikacji do oznakowania korporacyjnego.
- Możliwość montażu niewidocznego z tyłu - dyskretna i nowoczesna stylistyka zapewnia harmonijne połączenie zestawu głośnikowego z wyświetlaczem. Głośniki pozostaną widoczne (widok z przodu) w przypadku wyświetlaczy 40-calowych dzięki konstrukcji tylnej obudowy, w przypadku innych rozmiarów wyświetlaczy głośniki są ukryte za wyświetlaczem.
- Wyrafinowana inżynieria z wyraźnym dźwiękiem skutecznie minimalizuje potencjalne rezonanse i interakcje z głośnikiem.
- Unikalna koncepcja konstrukcji - umożliwia szybki i łatwy montaż.
- Zobowiązanie do jakości - 3 lata gwarancji, aby spełnić długoterminowe wymagania, zapewniając spokój ducha.
Dane techniczne
| Rodzaj | Kolumny |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Przeznaczenie | Konferencje |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 40 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 80 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 72 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | RCA |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 370 x 60 x 60 mm |
| Waga | 1.2 kg |