Producenci
NEC Komputer SDM-CFH-I5V-D16/256 /W10PRO/W/TPM B
Opis
Intel Smart Display Module (SDM) 8. generacji Enterprise Core i5 SDM
Ten komputer z dużym gniazdem Intel SDM z procesorem Core i5 jest specjalnie konfigurowany do wymagających zastosowań w salach konferencyjnych korporacyjnych, takich jak wideokonferencje, tablice interaktywne i przypadki pracy grupowej.
Rozwiązania szyte na miarę mogą być wyposażone w szeroki wybór dysków półprzewodnikowych, pamięci RAM i systemów operacyjnych.
Dane techniczne
| Model | 100015586 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 2.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.2 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-8400H Processor 4x4.2GHz Max Turbo |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Pojemność zainstalowanych dysków | 256 GB |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Komunikacja | WiFi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 4 x USB 3.0 Type-A |
| Porty wideo | 1 x Mini DisplayPort |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-in) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Wymiary | 0.175 x 0.100 x 0.020 m |
| Waga | 1 kg |