Producenci
NEC Monitor 27 MultiSync EA271F AH-IPS biały
Opis
NEC MultiSync EA271F monitor gotowy na wyzwania przyszłości, łączący najwyższą jakość wyświetlania z najwyższym poziomem ergonomii.
Monitor o przekątnej 27 i bardzo cienkiej ramce oferuje wysoki zakres regulacji, dzięki czemu może idealnie dostosować się do scenariusza użytkowego, co pomoże w osiągnięciu maksymalnej wydajności biurowej.
Wyjątkowo szeroki zakres funkcji wspomagających ergonomię pracy umożliwia doskonałe dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Szczególną uwagę zwrócono na kwestię dobrego samopoczucia użytkownika, dlatego zastosowano zintegrowany czujnik natężenia oświetlenia w otoczeniu oraz chroniące wzrok technologie Low Blue Light i Flicker-Free. Liczne możliwości podłączeń gwarantują długoterminową ochronę zainwestowanych środków.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | MultiSync EA271F |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | AH-IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 5 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 56 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-D |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.0 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | FCC Class B |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | PSB |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | ISO 9241-307 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 12 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość z podstawą | 359.8 mm |
| Szerokość | 652.6 mm |
| Głębokość z podstawą | 250 mm |
| Waga | 5 kg |
| Waga z podstawą | 7.6 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| TCO Certified | Tak |