Producenci
NEC Monitor Multisync E221 PS DP HDMI Czarny
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | Multisync E221N |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 22" |
| Typ matrycy | AH-IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.248 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 81.1 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 56 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 76 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 17 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 35.98 mm |
| Szerokość | 48.81 mm |
| Głębokość | 21.39 mm |
| Waga | 5 kg |