Producenci
NEC Monitor NEC MultiSync E328 32" FHD 350cd/m2 16/7
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | E328 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 393 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 698 mm |
| Plamka matrycy | 0.364 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 23 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 70 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x Composite |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x Component (Y, Pb, Pr) |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-11/RJ-45 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | RCM |
| Certyfikaty | FCC Class A |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | PSB |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 50 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 422.3 mm |
| Szerokość | 726.6 mm |
| Głębokość | 67.1 mm |
| Waga | 5.3 kg |
| Informacje o gwarancji | 3 - letnia gwarancji |