Producenci
NEC PJ P554U 3LCD WUXGA 5300AL 20000:1 4.8kg
Opis
Projektor NEC P554U zapewnia jasność do 5300 ANSI lumenów na potrzeby pomieszczeń konferencyjnych i edukacyjnych. Oferuje bezproblemową pracę przez ponad 5 lat przy niskich kosztach utrzymania, cechuje się długim okresem eksploatacji lampy i jest wyposażony w opatentowane przez firmę NEC zabezpieczenie panelu LCD przed kurzem. NEC P554U doskonale zastępuje wcześniejsze modele dzięki tym samym opcjom montażowym, a szeroki zakres powiększania ułatwia dopasowanie projekcji do już zainstalowanego ekranu. Technologia LCD gwarantuje naturalne barwy o wysokim kontraście, a duży zakres przesuwania obiektywu w poziomie i w pionie przekłada się na znaczną elastyczność przy instalacji. Dzięki niewielkiemu zużyciu energii model NEC P554U cechuje się niskimi całkowitymi kosztami ponoszonymi przez właściciela (TCO) i pomaga ograniczyć emisje dwutlenku węgla.
Aby zwiększyć efektywność i możliwość współpracy podczas spotkań i wykładów, można uzupełnić system o opcjonalne rozwiązanie NEC MultiPresenter i współdzielić treści pochodzące nawet z 16 urządzeń! Dodatkowe źródło zasilania nie jest konieczne, ponieważ urządzenie MultiPresenter jest zasilane z gniazda USB.
- Projekcje na dużym ekranie po przystępnych cenach - idealne do większych obiektów i audytoriów korporacyjnych i edukacyjnych.
- Profesjonalna, która dostosowuje się do potrzeb użytkownika - uniwersalne parametry projekcji pozwalają na ustawienie projektora w prosty sposób, ułatwiając w ten sposób instalację i potencjalnie redukując koszty konfiguracji.
- Wysoka jasność - dla najlepszej jakości obrazu w jasnych pomieszczeniach.
- Oszczędności finansowe dzięki zarządzaniu urządzeniami - mniejsze nakłady pracy dzięki administrowaniu wszystkimi podłączonymi urządzeniami NEC z poziomu jednego, centralnego punktu poprzez programowe narzędzie NaViSet Administrator 2.
- Minimalizacja kosztów ponoszonych przez właściciela - dzięki długiemu okresowi eksploatacji lamp i długim odstępom między wymianami filtrów.
- Spokój ducha - dzięki wybiegającym w przyszłość możliwościom podłączania.
- Ekonomiczna wymiana - wcześniejszych instalacji z modelem NEC P w celu poprawy jakości obrazu na potrzeby wykładów i prezentacji, bez konieczności regulowania uchwytu ściennego.
Dane techniczne
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Jasność | 5300 ANSI Lumenów |
| Kontrast statyczny | 20 000:1 |
| Obiektyw | F= 1,5-2,08, f= 17,2-27,7 mm |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,20:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 2,00:1 |
| Zoom | Manualny |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Minimalna przekątna obrazu | 30 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 300 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 0.8 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 12.9 m |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 100 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Trwałość źródła światła | 4000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 8000 h |
| Kompatybilność ze standardami wideo | NTSC 3.58; NTSC 4.43; PAL; PAL-M; PAL-N; PAL60; SECAM |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RCA in |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (Serwisowe) |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 2 x 3,5 mm minijack |
| Poziom hałasu | 37 dB |
| Pobór mocy | 431 W |
| Pozostałe parametry | - Automatyczny start i automatyczne wyłączanie |
| Akcesoria w zestawie | - Kabel Sygnałowy Mini D-SUB (1,8 m) |
| Informacje o gwarancji | - Na projektor: Serwis w całej Europie przez 3 lata |
| Wymiary | 420 x 133 x 322 mm |
| Waga | 4.8 kg |