Producenci
NZXT Obudowa H5 Elite z oknem Czarna
Opis
Obudowa NZXT H5 Elite z oknem Czarna
H5 Elite posiada panel przedni ze szkła hartowanego dzięki czemu będziesz mógł zaprezentować oświetlenie wentylatorów RGB, które zostały dołączone do zestawu. Dzięki zoptymalizowanej wydajności termicznej i intuicyjnemu zarządzaniu przewodami, H5 Elite jest idealną obudową dla większości konstrukcji.
Najważniejsze cechy:
- Zainstalowany wentylator na dolnym panelu wewnętrznym jest ustawiony pod kątem, aby chłodzić GPU
- Panel przedni ze szkła hartowanego i wbudowany kontroler RGB
- Perforowany panel górny zapewnia optymalną wentylację
- Intuicyjny system zarządzania kablami z szerokimi kanałami, haczykami i paskami
- Beznarzędziowy dostęp do paneli przednich i bocznych
- Panel przedni obsługuje 2 wentylatory 140 mm lub radiator 280 mm
- Panel górny obsługuje do 2 wentylatorów 120 mm lub radiator 240 mm
- Zawiera dwa zainstalowane wentylatory F140 RGB i jeden wentylator F120Q
Wydajne chłodzenie:Obudowa posiada miejsce na montaż dwóch wentylatorów 140 mm na panelu przednim i dwóch wentylatorów 120 mm na panelu górnym.
Miejsce na radiator
Górny panel oferuje miejsce na radiator 240 mm, a panel przedni zapewnia miejsce na radiator 280 mm.
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | Micro ATX |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Panel boczny | Tak |
| Liczba miejsc montażowych | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Wentylator | 14 cm |
| Wentylator | 12 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 446 x 227 x 464 mm |
| Waga | 8.1 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.1 Typ C |