Producenci
NZXT Wentylator F120P 120mm ciśnienie statyczne Biały
Opis
Wentylator NZXT F120P 120MM Ciśnienie statyczne
Wentylator F120P został zaprojektowany z myślą o wysokim ciśnieniu statycznym, które wymusza przepływ powietrza przez małe przestrzenie w komputerze, umożliwiając skuteczniejsze chłodzenie w małych przedziałach. Sterowanie wentylatorami jest kompatybilne z NZXT CAM.
Najważniejsze cechy:
- Zapewnia ciśnienie statyczne dla chłodzenia AIO
- Siedem łopatek zapewnia silny przepływ powietrza
- Konstrukcja ramy z antywibracyjnymi, gumowymi narożnikami tłumi hałas
- Łożysko Fluid Dynamic zapewnia żywotność 60 000 godzin
- Wentylator PWM dla zoptymalizowanych ustawień chłodzenia
Dane techniczne
| Podstawka / Blok CPU | Brak |
| Radiator | Brak |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1800 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 78.02 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 30.6 dB |
| Wymiary | 120 x 26 x 120 mm |