Producenci
NZXT Wentylator F140 RGB 140mm Czarny
Opis
Wentylator NZXT F140 RGB 140MM Czarny
Wentylatory F140 RGB zapewniają połączenie eleganckiego wyglądu wraz w z efektywną wydajnością chłodzenia. Dodatkowo urządzenia wyróżnia się wysokim przepływem powietrza. Sterowanie wentylatorami i efekty świetlne są kompatybilne z NZXT CAM.
Najważniejsze cechy:
- Zaprojektowany, aby olśniewać żywymi efektami świetlnymi RGB
- Dostosuj oświetlenie RGB za pomocą NZXT CAM
- Konstrukcja ramy z antywibracyjnymi gumowymi narożnikami tłumi hałas
- Opatentowane łożysko Fluid Dynamic zapewnia żywotność 60 000 godzin
- Wentylator PWM dla zoptymalizowanych ustawień chłodzenia
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1800 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 89.48 cfm |
| Podświetlenie | RGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 14 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 32.5 dB |
| Wymiary | 140 x 26 x 140 mm |