Producenci
NZXT Wentylator F140Q 140mm cichy przepływ powietrza Biały
Opis
Wentylator NZXT F140Q 140MM cichy przepływ powietrza
Wentylator F140Q został zaprojektowany z myślą o optymalnym wyciszonym chłodzeniu. Ten wentylator jest przeznaczony do chłodzenia dużych obszarów i jest kompatybilny z NZXT CAM.
Najważniejsze cechy:
- Konstrukcja stworzona z myślą o wysokim przepływie powietrza zapewnia optymalną wydajność chłodzenia
- Antywibracyjne, gumowe wykończenie tłumi hałas
- Opatentowane łożysko Fluid Dynamic zapewnia żywotność 60 000 godzin
- Wentylator PWM dla zoptymalizowanych ustawień chłodzenia
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1200 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 101 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 14 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 23 dB |
| Wymiary | 140 x 26 x 140 mm |