Producenci
Neomounts Mobilny stojak podłogowy NS-M1250 BLACK
Opis
Stojak podłogowy NewStar, model NS-M1250BLACK, to mobilny stojak podłogowy do płaskich ekranów o przekątnej do 70 "(178 cm). Ten mobilny stojak jest doskonałym wyborem do umieszczenia w miejscu, w którym zajmuje mało miejsca lub gdy montaż na ścianie, suficie lub na biurku nie jest opcja. Wózek ten rozciąga Twoją inwestycję, obsługując różnorodne potrzeby projekcji, udostępniając duży wyświetlacz w wielu pokojach. Uzyskaj optymalne ustawienie dla odbiorców stojących i siedzących, w dowolnej aplikacji, w dowolnej części Twojej lokalizacji.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 cm |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 cm |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 70 kg |
| Regulacja w pionie | 5 ° |
| Obrót | 90 ° |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|