Producenci
Neomounts Ramię NEXT One Desk Mount, double display (topfix clamp/grommet)
Opis
Neomounts DS70S-950WH2 NEXT One to w pełni ruchomy uchwyt biurkowy przeznaczony dla dwóch ekranów o przekątnej do 35 cali. DS70S-950WH2 to wszechstronne rozwiązanie dla małych i dużych wyświetlaczy, oferujące wzmocnioną głowicę, która pozwala na udźwig do 18 kg na ekran. Wszechstronna technologia pochylania (180°) i obrotu umożliwia ustawienie ekranów pod dowolnym kątem, aby w pełni wykorzystać ich możliwości. Dodatkowo uchwyt posiada regulację wysokości za pomocą sprężyny gazowej (20,2-52,2 cm) oraz regulację głębokości (8,8-62,5 cm), co pozwala na stworzenie idealnej pozycji do pracy.
Model DS70S-950WH2 wyposażony jest w mechanizm blokady 180°, który zapobiega zetknięciu się uchwytu ze ścianą lub przegrodą, gdy jest zamontowany w ich pobliżu. Inteligentny system zarządzania kablami zapewnia schludne poprowadzenie przewodów, utrzymując porządek na biurku.
Opakowanie uchwytu biurkowego DS70S-950WH2 jest w 100% pozbawione plastiku i wykonane w całości z kartonu oraz papieru pochodzących z recyklingu. Produkty z serii NEXT One posiadają przedłużoną 10-letnią gwarancję.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 35 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 18 kg |
| Regulacja w pionie | 90 ° |
| Regulacja w poziomie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 8.8 mm |
| Wysięg (maks.) | 62.5 mm |
| Obrót | 180 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 579 x 186 x 656 mm |