Producenci
Neomounts Ramię do monitora DS70-250BL1 NEXT Slim
Opis
Neomounts DS70-250BL1 NEXT Slim to w pełni ruchomy uchwyt biurkowy zaprojektowany dla ekranów o przekątnej do 35 cali, z maksymalnym udźwigiem 9 kg, odpowiedni zarówno dla płaskich, jak i zakrzywionych wyświetlaczy. Wszechstronna technologia pochylania (90°), obrotu (180°) umożliwia łatwe dostosowanie ekranu do dowolnego kąta widzenia, aby w pełni zoptymalizować jego możliwości. Dzięki regulacji wysokości za pomocą sprężyny gazowej (21,549,5 cm) oraz regulacji głębokości (752,5 cm), uchwyt można bez wysiłku dopasować do ergonomicznych potrzeb użytkownika.
Ramię monitora DS70-250BL1 jest wyposażone w sprytny mechanizm blokady 180°, który zapobiega zetknięciu uchwytu ze ścianą lub przegrodą, gdy jest zamontowany blisko tych elementów. Zintegrowany system zarządzania kablami dba o utrzymanie porządku na biurku.
Z myślą o zrównoważonym rozwoju, opakowanie uchwytu biurkowego NEXT Slim jest w 100% wolne od plastiku i wykonane w całości z kartonu i papieru pochodzących z recyklingu.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 35 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 9 kg |
| Regulacja w pionie | 45 ° |
| Regulacja w poziomie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 7 cm |
| Wysięg (maks.) | 52.5 cm |
| Obrót | 180 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 55.2 x 11.4 x 58 cm |