Producenci
Neomounts Ramię do monitora DS70-250SL1 NEXT Slim
Opis
Neomounts DS70-250SL1 NEXT Slim to w pełni ruchomy uchwyt biurkowy zaprojektowany dla ekranów o przekątnej do 35 cali, z maksymalnym udźwigiem 9 kg, odpowiedni zarówno dla płaskich, jak i zakrzywionych wyświetlaczy. Wszechstronna technologia pochylania (90°), obrotu, umożliwia bezproblemowe dostosowanie ekranu do dowolnego kąta widzenia, co pozwala w pełni wykorzystać możliwości monitora. Dzięki regulacji wysokości za pomocą sprężyny gazowej (21,5-49,5 cm) oraz regulacji głębokości (7-52,5 cm), montaż można bez wysiłku dostosować do ergonomicznych potrzeb.
Ramię monitora DS70-250SL1 wyposażone jest w sprytny mechanizm blokady 180°, który zapobiega zetknięciu się uchwytu ze ścianą lub przegrodą podczas montażu w pobliżu tych elementów. Zintegrowany system zarządzania kablami utrzymuje porządek na biurku. Dbając o zrównoważony rozwój, opakowanie uchwytów biurkowych NEXT Slim jest w 100% wolne od plastiku i w całości wykonane z kartonu i papieru pochodzących z recyklingu.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 35 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 9 kg |
| Regulacja w pionie | 45 ° |
| Regulacja w poziomie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 7 cm |
| Wysięg (maks.) | 52.5 cm |
| Obrót | 180 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 552 x 114 x 580 mm |