Producenci
Neomounts Stojak FL50-525BL1 Wózek 55 - 86 cali Czarny
Opis
Idealny do edukacji i nie tylko
Neomounts od Newstar FL50-525WH1 Move Go to mobilny stojak podłogowy do płaskich ekranów do 86" o maksymalnym obciążeniu 76 kg. Dzięki solidnej konstrukcji i dołączonym stabilizatorom ekranu dotykowego, Move Go jest idealnym rozwiązaniem dla ekrany dotykowe Stojak podłogowy jest regulowany ręcznie w 4 zaprogramowanych pozycjach wysokości, w zakresie od 106 do 136 cm.
Neomounts Move Go jest pakowany częściowo wstępnie zmontowany, a instalację można wykonać w ciągu kilku minut. Wózek posiada praktyczne uchwyty i cztery solidne kółka o średnicy 7,5 cm z podwójną blokadą, które umożliwiają przemieszczanie i używanie stojaka podłogowego w dowolnym miejscu. Dzięki dużym kółkom samonastawnym progi lub dywany nie stanowią wyzwania dla FL50-525WH1. Półka multimedialna (montowana z przodu i z tyłu) o maksymalnym obciążeniu 10 kg oraz stojak na sprzęt AV są dołączone i opcjonalne do instalacji. Ekran na wózku można zabezpieczyć, blokując wsporniki za pomocą kłódki (brak w zestawie).
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 55 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 86 '' |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 600 x 500 |
| Standard VESA | 400 x 500 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 100 |
| Standard VESA | 100 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Standard VESA | 800 x 500 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 600 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 400 x 600 |
| Standard VESA | 900 x 600 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 600 x 600 |
| Standard VESA | 800 x 200 |
| Standard VESA | 800 x 800 |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Standard VESA | 100 x 150 |
| Standard VESA | 500 x 400 |
| Standard VESA | 350 x 350 |
| Standard VESA | 600 x 300 |
| Standard VESA | 120 x 120 |
| Standard VESA | 200 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 76 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 106 cm |
| Wysięg (maks.) | 136 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 150 x 110 x 66 cm |
| Video |